Американські спецслужби опублікували доповідь про атаки російських хакерів на США

СвітРоман Ганкевич, 29 грудня 20168720
Американські спецслужби опублікували доповідь про атаки російських хакерів на США
фото Devian Art
Атаки були організовані двома міжнародними хакерськими групами Cozy Bear i Fancy Bear, які співпрацюють з ФСБ і ГРУ РФ

Міністерство внутрішньої безпеки і Федеральне бюро розслідування США опублікували спільну доповідь про кібератаки, які, на думку відомств, були організовані російською розвідкою і спрямовані проти американських урядових і приватних установ. Текст доповіді доступний на сайті підрозділу національного управління кібербезпеки Міністерства внутрішньої безпеки.

Як зазначено у доповіді, атаки були спрямовані на об'єкти критичної інфраструктури, урядові установи, політичні організації, наукові інститути та університети і корпорації. Їх метою була крадіжка даних.

У доповіді мовиться також про атаки на американську політичну партію, які здійснювалися у 2015 - 2016 роках двома російськими хакерськими групами під назвами «APT28» і «APT29». У даному випадку мова йде про кібератаки на Національний комітет Демократичної партії, про яку стало відомо влітку 2016 року.

Нагадаємо, раніше ЗМІ і компанії, які займаються інформаційною безпекою, неодноразово писали, що комітет атакували дві незалежних групи. Одна з них (Fancy Bear, одна з назв APT28) згадувалася як пов'язана з ГРУ, інша (Cozy Bear) - з ФСБ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук