ФБР: Хакерські атаки на США, Німеччину, Туреччину та Україну відбувалися з російської ІР-адреси

СвітРоман Ганкевич, 3 вересня 20163710
Хакерська кампанія має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів

Американська фірма ThreatConnect, яка займається питаннями кібербезпеки, розслідувала злами електронної бази виборців, що відбулися нещодавно в двох американських штатах. Одна з IP-адрес 5.149.249.172 виявилася спільною із тією, яку було використано під час кібератак в Україні, Туреччині та Німеччині раніше цього року. Про це повідомляє видання Politico.

«Раніше ФБР розповсюдило у США повідомлення із переліком усіх IP-адрес, із яких було здійснено кібернапади, та закликало відслідковувати ознаки зламу систем за тією ж схемою», – йдеться у повдомленні.

У компанії ThreatConnect, яка повідомляє про отримання доказів використання єдиної IP адреси у випадках кібератак у США, Туреччині, Німеччині та Україні повідомили, що проаналізована хакерська кампанія «має усі ознаки характерного для Росії способу здійснення подібних злочинів».

«Попередження розповсюджене ФБР викликало спалах побоювань у США, що мішенню іноземних хакерів стануть недофінансовані провінційні виборчі штаби кандидатів у президенти, адже раніше хакери вже здійснили злам системи Демократичного національного комітету та інших американських політичних організацій», – пояснює видання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук