Болгарія почала пускати українців без обов'язкового карантину та тесту на коронавірус

Водночас дію надзвичайної епідемічної ситуації в країні продовжили до кінця липня

Болгарія з 16 липня почала впускати громадян України без проходження обов'язкового карантину після приїзду та наявності негативного тесту на коронавірус.

Відповідне рішення щодо України та ще низки країн світу ухвалило місцеве Міністерство охорони здоров’я напередодні, 15 липня. У той же час дію надзвичайної епідемічної ситуації в країні продовжили до кінця липня.

Зазначимо, що Болгарія – одна з небагатьох європейських країн, яка впускає українців без обмежень. Обов’язковий карантин та тест на Covid-19 не потрібен також при приїзді в Албанію, Сербію, Північну Македонію, а також Велику Британію і Білорусь.

Оновлено. З 30 липня Болгарія повертає вимогу негативного ПЛР-тесту для українців.

Оновлено. З 31 липня Болгарія скасувала вимоги до українських туристів мати з собою результат негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ створило інтерактивну мапу для мандрівників, на якій можна переглянути актуальні режими в’їзду для українських громадян до різних країн світу.

Оскільки ситуація може змінюватися щодня, дипломати радять перед запланованою поїздкою зв'язатися з авіакомпанією, туристичною фірмою чи тим оператором, через якого ви бронювали поїздку, та уточнити актуальний стан карантинних обмежень у країні та перевірте статус вашого бронювання.

Крім цього, паралельно варто сконтактувати з дипустановою України в країні, куди запланували подорож, а також із представництвом цієї держави в Україні. Також у МЗС рекомендують ретельно вивчити умови страхового поліса: переконатися, що він покриває витрати, що можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації, зокрема інфікування коронавірусом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук