Угорщина заборонила в'їзд українцям через нові спалахи коронавірусу

Нові обмеження почнуть діяти з 15 липня

Угорщина заборонила в'їзд українцям через нові спалахи коронавірусу
фото DW
Раніше українці могли в'їжджати до Угорщини для транзитного проїзду або лише вглиб країни на 30 км на 24 години

Угорщина 12 липня оголосила про запровадження з 15 липня нових обмежень на своїх кордонах через спалахи коронавірусу в кількох країнах, у тому числі в Україні. Зокрема, українцям заборонять в’їзд до Угорщини.

Як пояснив керівник адміністрації прем'єр-міністра країни Гергей Гуляш, метою обмежень є недопущення носіїв вірусу всередину Угорщини, передає Deutsche Welle. До так званого «червоного списку» країн, громадянам яких заборонено в’їжджати до Угорщини, крім України, потрапили Албанія та Чорногорія.

Згідно з новими правилами, також на кордонах будуть перевіряти стан здоров'я громадян Угорщини, котрі повертаються з України та інших країн, внесених до «жовтого» і «червоного» списків. Навіть якщо вони не є інфікованими, їм все одно доведеться відбути 14 днів на карантині. Самоізоляції можна уникнути, якщо громадянин може показати два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п'ять днів.

Такі ж правила стосуються й іноземців, які прибувають до Угорщини з країн «жовтого списку». До нього належать, серед інших країн, Сербія, Португалія, Румунія, Швеція та Великобританія.

Від обмежень звільнено транзитних мандрівників, працівників транспортної галузі та ділових людей, які їдуть у відрядження, хоча їхній стан здоров'я також будуть перевіряти. Це стосується громадян країн із обох списків – «жовтого» та «червоного».

Угорщина скасувала більшість карантинних обмежень у травні та відкрила кордони з державами ЄС. Українці могли в’їжджати до Угорщини для транзитного проїзду або лише вглиб країни на 30 км на 24 години.

Станом на 12 липня в Угорщині зафіксовано 4234 випадки COVID-19, від хвороби померли 595 осіб, а вилікувалися понад три тисячі. В Україні на коронавірус захворіли вже понад 53,5 тисячі людей, 1383 померли, понад 23 тисячі вилікувалися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук