Болгарія ускладнила в’їзд на свою територію українським туристам

З 30 липня Болгарія знову вимагатиме від українців результат негативного лабораторного тесту на коронавірус

Українці при в’їзді до Болгарії повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19, зробленого максимум за 72 години до перетину кордону

Уряд Болгарії знову змінив правила в’їзду для громадян України, Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косова, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту.

Громадяни цих країн зможуть відвідати Болгарію з негативним тестом на коронавірус, проведеним за 72 години до поїздки. Для українців вимога мати при перетині кордону негативний результат лабораторного тесту на Covid-19 почне діяти з 30 липня, повідомило місцеве міністерство охорони здоров’я.

ПЛР-тест не потрібен для осіб, які прибувають у Болгарію з держав - членів ЄС, Великої Британії, країн Шенгенської зони, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю. Громадяни цих країн також звільнені від проходження двотижневого карантину.

Нагадаємо, 16 липня Болгарія почала впускати на свою територію українців без обов’язкового карантину чи негативного ПЛР-тесту. Таким чином спрощені умови в’їзду українців у Болгарію діяли лише два тижні.

Оновлено. З 31 липня Болгарія скасувала вимоги до українських туристів мати з собою результат негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус в Україні продовжує зростати. За понеділок, 27 липня, в країні виявили ще 919 хворих на коронавірус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук