Букмекерська контора «Парі-Матч» відмовилася виплачувати гравцю 130 тис. грн виграшу

СуспільствоНазарій Тузяк, 10 квітня 201971893
Букмекерська контора «Парі-Матч» відмовилася виплачувати гравцю 130 тис. грн виграшу
Під час судового засідання юристи «Парі-Матч» заявили, що компанія не веде діяльності у сфері лотерей

Мешканець міста Покров Дніпропетровської області навіть через суд не зміг отримати 130 тис. грн виграшу в спортивних лотереях, організованих компанією «Парі-Матч». Під час судових засідань юристи «Парі-Матчу» заявили, що компанія не веде жодної господарської діяльності і немає ліцензії на проведення лотерей.

Про судовий процес між мешканцем Покрова та компанією «Парі-Матч» повідомило видання «Наші гроші». Чоловік зареєструвався на сайті букмекерської контори ще у 2016 році і з того часу кілька разів вигравав у спортивних лотереях. У квітні 2017 року він спробував забрати свій виграш, однак компанія «Парі-Матч» заблокувала йому можливість виведення коштів. Такий крок пояснили невідповідністю персональних даних – чоловік був зареєстрований на сайті під вигаданим ім'ям, а виграш намагався перевести на банківську картку, що була відкрита на справжнє ім'я.

Після цього гравець офіційно надав компанії копії документів, що засвідчували його особу, але адміністрація ТОВ «Парі-Матч» вирішила, що «його рахунок не підлягає коригуванню персональних даних». Тоді житель міста Покров подав позов до суду, вимагаючи виплатити йому виграш і захистити його права як споживача, який отримав неякісно надані послуги. Однак суд вирішив, що позивач не надав достатніх доказів на свою користь.

Юристи ТОВ «Парі-Матч» під час судових засідань заявили, що викладені гравцем обставини справи нічим не підтверджуються. Фірма навіть надала суду фінансові звіти за 2016 і 2017 роки, в яких вказувалося, що компанія не веде жодної господарської діяльності та не отримує доходів. Окрім цього юристи «Парі-Матч» заявили, що у компанії відсутня ліцензія на проведення діяльності із організації та проведення лотерей, тому вона цим навіть не займається.

Суд прийняв до уваги те, що між гравцем та компанією не було укладено жодного письмового договору. Договір міг бути й усним, але, згідно з українським законодавством, у такому випадку він мав бути підтвердженим квитанцією, товарним чи касовим чеком, талоном або іншим розрахунковим документом, яких чоловік теж не мав.

Гравець також надав суду скріншот із сайту «Парі-Матч» та копію виписки зі свого рахунку. Однак суд не прийняв скріншот як доказ на підтвердження договірних відносин між сторонами, а із виписки не було зрозуміло, хто саме був отримувачем коштів, які сплачував гравець. У підсумку суд повністю відмовив мешканцю міста Покров у виплаті 130 тис. грн виграшу.

Додамо, згідно з даними «Наших грошей», засновниками ТОВ «Парі-Матч» є Едуард Швіндлєрман і Тетяна Білоруська. Ця компанія та її засновники проходили по кримінальному провадженню про фіктивне підприємництво і легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, однак у жовтні 2018 року правоохоронці закрили це провадження.

Зараз «Парі-Матч» здійснює свою діяльність під ліцензією від «Української національної лотереї» (УНЛ), яку пов’язують з народним депутатом від БПП Олександром Третьяковим. Впродовж 2016-2018 років УНЛ стала найбільшим з трьох лотерейних операторів країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук