Час нової архітектури: «Авалон» на проспекті Чорновола отримав всі необхідні дозволи

Суспільствореклама, 20 липня 201632387
Час нової архітектури: «Авалон» на проспекті Чорновола отримав всі необхідні дозволи

Нещодавно житловий комплекс «Авалон» отримав від міста дозвільну документацію на наступний етап будівництва. Нові секції першого кільця майбутньої забудови на проспекті Чорновола, за 10 хвилин ходи від центру, тепер мають «Містобудівні умови і обмеження», тож їх спорудження розпочнеться найближчим часом. На це з нетерпінням чекали й асоційовані члени ЖБК «Авалон», а також львів’яни, яким не терпиться швидше побачити новий житловий комплекс у всій красі. Тож ми вирішили дізнатися більше подробиць про унікальний для нашого міста об’єкт безпосередньо від його творців.

А вони, передусім, пишаються не лише масштабами майбутнього будівництва, а і його архітектурними особливостями. Гордістю головного архітектора проекту Дмитра Яреми є те, що новий житловий комплекс створений із врахуванням всіх історичних передумов. Для цього до розробки концепції «Авалон» залучили головного архітектора проектів ДПІ «Містопроект» Юрія Столярова. Старі карти та плани, знайдені в архівах, пригодилися у створенні генерального плану. Разом з тим, новий «Авалон» став не просто копіюванням старих ідей він, швидше, перейняв атмосферу динаміки та руху, що панувала тут колись. Творці проекту планують відкрити двосторонній рух по вулиці Хімічній, оживити Замарстинівську, запровадити регульований рух світлофорами. Всі ці кроки були обговорені з Управлінням транспорту. І це лише невелика частка тієї роботи, яку представники «Авалон» провели разом з містом.

Окрім наданням необхідних документів на розгляд міських структур, «Авалон» значно розширив рамки співпраці з муніципалітетом. Прозорий діалог з представниками міста один з головних принципів роботи девелопера. Як зазначає директор «Авалон Інк.», Рустам Логай, компанії вдалося здобути бездоганну репутацію завдяки тому, що всі проекти будуються виключно в рамках чинного законодавства. І «Містобудівні умови та обмеження», з копіями яких кожен вже зараз може ознайомитися в консультаційному центрі, кращий доказ ефективності таких партнерських стосунків. Варто зазначити, що компанія врахувала думку не лише держслужбовців, а й потенційних мешканців житлового комплексу «Авалон».

«Ми з’ясували потреби та вимоги людей щодо майбутнього житла, провівши опитування, фокус-групи та маркетингові дослідження. Ми прослідкували тенденції на ринку житла, орієнтуючись передусім на закордонні стандарти. Наші маркетологи та дизайнери, відвідуючи різні країни, втілили в новій концепції найсвіжіші особливості та тренди. розповідає керівник маркетингового відділу «Авалон Інк.» Юлія Домаєва. І це дало нам підстави створити справді щось нове, і за архітектурою, і за плануванням, і за рівнем умов життя».

Архітектуру варто відзначити окремо. Перше кільце великого житлового комплексу буде не тільки різної поверховості, а й з різними фасадами.

«Фасади секцій виготовлені з надякісних, сучасних матеріалів. Різна поверховість не лише забезпечить максимальне освітлення всіх квартир, а й дозволить мешканцям обрати секцію на свій смак, говорить головний архітектор проекту Дмитро Ярема. Також ми створили абсолютно закритий двір, у який не зможе проїхати жоден автомобіль, крім пожежної чи швидкої. Натомість, всі паркомісця перенесли в підземний паркінг, а дворик зробили безпечним і комфортним. Навіть форма кілець забудови виникла недарма  результати досліджень говорять про те, що люди більш затишно почуваються не в окремо стоячих, а в замкнутого типу будинках».

Ще одна особливість майбутнього житла його самодостатність. Чи не вперше у Львові буде житловий комплекс, забезпечений всім необхідним. Дитячий садочок, що відповідає всім санітарним вимогам, ексклюзивний Торговий центр, нежитлові приміщення, всі необхідні майданчики це ті переваги, які творять особливий простір «міста в місті». А великий вибір квартир з різним плануванням, пентхаусів з виглядом на Високий замок, відмінних за дизайном секцій дозволить тим, хто обере «Авалон», знайти своє ідеальне житло.

Завдяки своїм рисам новий «Авалон» отримав високу оцінку спеціалістів не лише у Львові, а й за кордоном, ставши учасником престижного міжнародного конкурсу «Європейська Премія Нерухомості», що відбувається кожного року в Лондоні. Команда «Авалон Інк.» впевнена, що зможе гідно представити свій проект і зробить все, щоб привезти для нашого міста перемогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук