Через брак фінансування НСТУ закликала своїх працівників йти в неоплачувані відпустки

У суспільного мовника критична ситуація з фінансуванням: до кінця року не вистачає щонайменше 220 млн грн

СуспільствоВолодимир Пиріг, 25 вересня 201813670

У Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ) критично не вистачає фінансування до кінця року. Загалом компанії, яка фінансується з державного бюджету, бракує щонайменше 220 млн грн, повідомила її прес-служба.

Фінансування не вистачає в тому числі на зарплати, оплату трансляцій, виробництво програм, оплату комунальних платежів і податків.

У зв’язку з недофінансуванням, правління НСТУ прийняло ряд антикризових заходів. Серед них і прохання до працівників скористатися своїми неоплачуваними відпустками. Також вирішено поки не приймати на роботу нових співробітників, не виплачувати премії керівництву та спробувати домовитися про відстрочки за окремими платежами.

Крім того, суспільний мовник з метою збільшення доходів вирішив змінити свої внутрішні документи, що стосуються рекламної та спонсорської політики, з метою залучити більше рекламодавців.

У НСТУ зазначили, що зверталися до уряду і що урізане вдвічі фінансування ставить під загрозу існування телерадіокомпанії.

«Правління ПАТ “НСТУ” змушене констатувати небажання влади профінансувати суспільне мовлення, що може розглядатись як спосіб фінансового тиску на незалежні ЗМІ», – наголошується в заяві компанії.

Нагадаємо, що в кризовому стані також опинився державний Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення. Там після відключення аналогового телебачення змушені звільнити 500 працівників до кінця року, оскільки аналогове телебачення складало значну частину доходів концерну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук