Депутати Львова визначили порядок будівництва і надання житла учасникам АТО

Сьогодні, 23 квітня, депутати Львівської міськради прийняли Програму забезпечення учасників АТО, згідно з якою визначено порядок будівництва та виділення житла в багатоквартирному будинку на вул. Під Голоском.

За відповідну ухвалу проголосували 80 депутатів.

Відповідно до ухвали, один з пунктів Програми забезпечення житлом учасників АТО передбачатиме відкритий конкурс на залучення інвестора для будівництва будинку на вул. Під Голоском.

Також визначено порядок надання квартир категоріям учасників АТО. Передовсім квартири отримають сім`ї загиблих учасників АТО, потім інваліди, люди, які отримали каліцтва, несумісні з веденням будь-якої трудової діяльності. І вже в третю чергу житло отримають діти-сироти, які є учасниками АТО.

Хто за ким отримуватиме житло з учасників АТО визначатиме спеціальна комісія, у складі представників з-поміж самих учасників АТО, чиновників міськради та депутатів ЛМР.

Також у Програмі зазначено, що учасники АТО, які вже отримали земельні діялнки на території області, не можуть претендувати на квартиру в будинку на вул. Під Голоском.

Нагадаємо, учасники антитерористичної операції сьогодні на сесії просили міську раду виділити їм три ділянки під забудову на вул. Під Голоском.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук