Учасники АТО просять виділити їм три ділянки на вул. Під Голоском у Львові

Учасники АТО просять виділити їм три ділянки на вул. Під Голоском у Львові
Ділянка, яку виділили учасникам АТО на вул. Під Голоском

Учасники антитерористичної операції просять міську раду виділити їм три ділянки під забудову на вул. Під Голоском, аби задовольнити потреби усіх категорій – сім’ям загиблих, інвалідам бойових дій та самим учасникам АТО та їхнім сім’ям.

Про це під час сесійного засідання 23 квітня заявила представниця обласної Спілки захисту прав учасників АТО Леся Турашвіллі.

«Ми би хотіли, щоб міська рада зарезервувала ще дві ділянки на вул. Під Голоском, аби згодом передати її або ЖБК, або нашій Спілці, щоб ми могли контролювати цей процес. Одна ділянка вже є, але цього замало, аби задовольнити потреби усіх категорій учасників АТО», - заявила Леся Турашвіллі.

Представниця сім’ї загиблого учасника АТО Юліана Лущик під час сесії звернулась до міського голови з вимогою пояснити, яким чином формується черга на отримання житла, які категорії учасників АТО в першу чергу отримають квартири у будинку на вул. Під Голоском.

«Як ви визначаєте, хто у черзі перший? Чому чиновники проводять якісь зустрічі з представниками учасників АТО, не запрошуючи туди людей, які у черзі перші, тобто, наприклад, мене як родича загиблого учасника АТО?», - запитала жінка.

Батько загиблого у зоні  АТО військового та учасник бойових дій Василь Нагорний під час виступу з трибуни зазначив, що необхідно звернути увагу на прохання учасників  бойових дій, і не намагатись пересварити між собою сім’ї учасників та самих учасників АТО, не визначивши дорожньої карти з реалізації проекту із забезпечення житлом військових та їхніх родин.

«Зробіть усе правильно, ви перед нами маєте обов’язок. Запропонуйте рішення, яке би задовольнило усіх. Не можна нас ділити - для когось виділили ділянку під забудову, для когось ні, такого не має бути», - заявив військовий.

Андрій Садовий у відповідь на звернення учасників бойових дій та їхній сімей дав усне доручення присутнім відповідальним за реалізацію проекту чиновникам вчергове провести зустрічі із людьми, пояснити, як формується черга, хто першочергово за законом України претендуватиме на отримання квартир у багатоквартирних будинках.

Як повідомляв ZAXID.NET, 21 квітня Андрій Садовий заявив, що насамперед треба допомогти житлом сім’ям загиблих і важкопораненим в АТО. Також мер заявив, що місто готове зарезервувати ще дві земельні ділянки на вул. Під Голоском, які розташовані біля ділянки, що пропонується під будівництво будинку для учасників АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук