<

Девіз ВВХ

У Путіна було все

БлогиЯрослав Хобта , 27 лютого 2015 177
Ярослав Хобта
PR-спеціаліст

Та тут і до ворожки ходити не треба! Девіз Путіна-2015 по відношенню до вислизаючої з лап російського ведмедя України - не києм, то палицею. Це вже давно не економіка, не політика і навіть ніяка вже не геополітика, це - особисте.

Світ знає ціле безліч визначень психологічного стану, в якому перебуває його носій - від біблійного "око за око" до середньовічних "кровна помста" і "вендета". У чеченського народу це "чир". Тільки "чир" - це не абревеатура від "Чечня і Росія", це поняття гордого чеченського народу. Але навіть якщо Путін не знає про це, то по відношенню до України він відчуває саме це. Підпорядкувати і загнуздати Україну! За всяку ціну!

Одна смерть - символ, сотні - не ціна, десятки тисяч - категорія міжнародна. Плюс-мінус, не більше. Тому що ніякі не Штати та Європи, а саме Україна, де живуть недалекі і продажні хохли, стали для нього гірше Ватеорлоо і Сталінграда одночасно.

У Путіна було все. Україна навіть це все не забрала. Україна - Убила і Відбирає. За цей цю ​​бл..дску територію треба знищити. Або Я, або Вона! Але якщо ми будемо робити йому "подарунки" у вигляді хрінових комунікацій або погіршення життя, воно буде користуватися цим аж бігом. Бо він не дурень. Давайте це розуміти, мої рідні, дивні, улюблені і такі різні українці! Давайте це розуміти і не давати йому жерти наших дітей!

..Наші Родини!

..Нашу Батьківщину! ..Наші Життя!

Хто до нас з мечем - той і від меча. Ворог мого ворога - мій друг. НАША КРАЇНА - УКРАЇНА. МИ ЗА НЕЇ помремо. Вирішуй, де ЖИВЕШ. АБО помреш!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук