Про податкову реформу

Щоб знову не було "маємо те, що маємо", "зрада" і т.д

БлогиЯрослав Хобта , 2 грудня 2015 185
Ярослав Хобта
PR-спеціаліст

Мінфінівську податкову реформу реформою назвати язик не повертається. По формі це може й реформа, бо зміни таки пропонуються), а от по змісту - це зовсім не те, що очікує і чого, як повітря, потребує українська економіка. А потребує вона зменшення податкового навантаження, простоти адміністрування, незмінності правил гри і однакової відповідальності для всіх - вибачте за банальність.

Альтернативний мінфінівському - верховнорадівський - проект податкової конституції також потребує доробок і саме через це раніше раніше попав під критику громадськості. Окремо зауважу, деякі позиції автори проекту просто не встигли, не змогли або не захотіли пояснити представникам бізнесу, і цю недоробку треба оперативно виправляти. Головне - він був у відкритому доступі.

А вчора у відкритому доступі звявився мінфінівський проект. І коли експерти вперше отримали можливість з ним ознайомитись. його проект-конкурент став стрімко набирати очки, в усякому разі в очах громадськості так точно (хоча підкреслюю - претензії до нього є).

І якби я не мав інформації, що КМУ жорстко виступає за прийняття мінфінівського проекту, то міг би подумати, що це така маніпуляція: на фоні більшого зла протиснути потрібне. Але це не так.

Одним словом, готуємо спільну резолюцію кількох комітетів ГромРади МЕРТ з цього приводу. Оскільки часу обмаль, але він ще є, прохання до представників МСБ і громадськості активізуватись. Щоб знову не було "маємо те, що маємо", "зрада" і т.д.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук