До кінця жовтня всі будинки Міноборони у Львові перейдуть у комунальну власність

Головні новини Львова 21.09Ірина Панчишин, Ганна Власюк, 19 вересня 2015, 13:36 1125 0

Міський голова Львова Андрій Садовий та Міністр оборони України Степан Полторак сьогодні, 19 вересня, підписали меморандум про передання у власність територіальної громади Львова житлових будинків Міноборони. Будинки перейдуть у комунальну власність до кінця жовтня.

Окрім цього, у власність громади Львова перейдуть військові містечка Міноборони України. 

За словами Полторака, після підписання сьогоднішніх документів, проблеми, із якими стикаються мешканці так званих кечівських будинків вирішуватимуться значно швидше, а люди житимуть у кращих умовах. 

Андрій Садовий наголосив, що сьогодні у Львові є 103 будинки, які обслуговує КЕВ [квартирно-експлуатаційний відділ]. За його словами, всі будинки до кінця жовтня цього року будуть передані на баланс міста, а з місцевого бюджету будуть виділені значні кошти на їх утримання.  

«У нас є резерв, є перевиконання коштів. Тому на наступному пленарному засіданні ми додатково виділятимемо гроші. Мова йде про два райони – Сихівський і Шевченківський», - сказав міський голова. 

Також він згадав про вивільнення військових містечок, що зараз відбувається в місті і де, згідно з міським генеральним планом, передбачена інфраструктурна забудова для громадських будівель. Окрім цього, Садовий торкнувся проблеми надання житла людям, що брали участь у бойових діях на сході країни. 

Він зазначив, що на вул. Підголоско вже завершено проектування будинку для військових а до кінця року планується розпочати будівництво. Інша ділянка, де планується будівництво будинку для людей, що брали участь у бойових діях, розташована в мікрорайоні Рясне-2. 

«Ті сім'ї, де годувальник загинув на війні чи отримав важкі поранення, і де діти сироти без тата і мами, отримають житло першочергово», - зазначив Садовий. 

Міністр оборони України Степан Полторак додав, що в міністерстві створено спеціальний підрозділ, який займається аналізом і ревізією всіх черг. 

«В цілому по Україні в черзі на житло стоїть близько 40 тис. військовослужбовців. Тут треба розібратися із справедливою оцінкою цієї черги і людей, які в ній стоять», - зазначив Полторак.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук