Досвід Великобританії

Роль концентраційних таборів в політичному житті

БлогиПетро Олещук , 28 листопада 2014 67
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

По ахметТВ Вілкул щось говорить про "європейські принципи", за якими опозиції (в особі Вілкула, звичайно) повинні бути надані контрольні функції.

Так от, "опозиції" вілкулівсько-ахметовській, яка впритул не бачить російських окупаційних військ, в демократичному суспільстві не довіряють "контроль", а інтернують в концтабори. На час війни. Як, наприклад, зробили на час війни у Великобританії з лідерами "Британського союзу фашистів" і Освальдом Мослі особисто. До речі, Мослі не здійснював кримінальних злочинів. Не брав участі в масових вбивствах співгромадян. Не крав мільярди з бюджету .... Коротше, не зробив і 1/100 частини того зла, що скоїли члени ОБля для своєї батьківщини, але в невідповідний момент він підтримав ворогів. І цього виявилося достатньо. З ворогами роблять саме так. В кінці-кінців, це гуманно, бо рятує подібних особистостей від неминучих перспектив лінчування "вдячними співгромадянами".

І оскільки ОБля ще не засідає в спеціально відведеному бараці, а в українському парламенті, то говорити про те, що у них ще є якісь права - це верх нахабства. Вибачте, надавати їм якийсь офіційний статус? Щоб вони від імені парламентських комітетів збирали прес-конференції західних журналістів, на яких би "спростовували інсинуації на адресу сонцеподібного Володимира Володимировича"? Тільки слабкість незрілої української державності, її зараженість гангренозними утвореннями з совкового минулого, дозволяє особам, яким місце в тюрмі, засідати в парламенті. І це не демократія - це бардак і зрада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук