Дозвіл на використання російських військ в Україні офіційно скасовано

СвітВолодимир Пиріг, 25 червня 20142600

Рада Федерації Російської Федерації у середу, 25 червня, на своєму засіданні підтримала пропозицію президента Росії Володимира Путіна про скасування дозволу на використання Збройних сил РФ на території України.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Як заявив уповноважений представник президента Росії в Раді Федерації Артур Мурах під час представлення цього проекту постанови, президент Росії Володимир Путін просить скасувати постанову Ради Федерації від 1 березня 2014 р. про використання Збройних сил Російської Федерації на території України «з метою нормалізації обстановки і врегулювання ситуації на сході України і зважаючи на початок тристороннього діалогу».

У свою чергу, як заявив заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін, прийняття відповідної постанови Радою Федерації 1 березня 2014 р. «мало захисно-стримувальний характер і не було проти когось спрямовано».

Карасін також зазначив, що «ситуація в Україні на сьогодні ще далеко не стабілізована», проте скасування постанови про використання Збройних сил РФ на території України — це акт доброї волі президента Росії в підтримку переговорного процесу, який розпочався на сході України.

Разом з тим, він зазначив, що Росія в особі президента Володимира Путіна і парламенту зберігає за собою право за моніторингом ситуації в Україні з припинення вогню.

«У президента РФ відповідно до Конституції достатньо заходів для оперативного впливу на ситуацію в Україні», — підкреслив Карасін.

Постанова набуває чинності з дня її прийняття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук