Екстремальними стрибками львів’яни зібрали ₴12 тис. для хворого Андрійка Саса

СуспільствоІрина Панчишин, 31 жовтня 2016, 20:20 552 0

Під дахом «Арени Львів» згуртувались ті, кому небайдуже життя 13-річного Андрійка Саса. Шестеро волонтерів зробили благодійні стрибки й додали до загальної скриньки хлопця ще 12 тисяч гривень. Нагадаємо, в Андрія рідкісний діагноз – апластична анемія. Його кістковий мозок просто перестав виробляти кров’яні тільця. Для порятунку потрібно зібрати 150 тисяч євро.

В одному з холів «Арени-Львів» тривають останні приготування. Ці сміливці наважились стрибнути з підашшя стадіону. Так хочуть допомогти школяреві Андрію Сасу, якому потрібна пересадка кісткового мозку у Польщі. 150 тисяч євро на операцію ― сума захмарна для батьків. Відтак допомогти зголошуються усі небайдужі. Клуб активного відпочинку «Адреналін» запропонував благодійні стрибки.

«В нас була вивішена пропозиція, потім ми вирішили зробити не як аукціон, а хто має можливість дати тисячу гривень, той і буде сьогодні стрибати», – каже керівник благодійного товариства «Відкриваємо серця» Юрій Федечко.

Морально підтримувати стрибунів щотижня буде хтось із відомих людей. Цього разу це співачка Андріана.

«Сама не відважилась стрибати. Не знаю чому, але з народженням дітей в мене екстрим пропав», – ділиться співачка.

Відчайдухи розповідають: стрибнути – це легше, ніж зібрати таку велику суму. Тож сподіваються, що таких як вони, буде більше. Волонтери готуються до стрибків довго, а сам він триває лічені секунди.

«Я згадала всіх, кого можна було згадати: про свою дитину, по свою сім’ю, про свою родину, про те, заради чого я сюди прийшла», – розповіла волонтерка Ірина Блахтій.

Охочих стрибнути обиратимуть щотижня з допомогою аукціону на сторінці у фейсбуці Роуп-джампінг KAVA.

«Ми будемо видавати на аукціон від одного до трьох стрибків, і люди будуть змагатися. Хто дасть більшу ціну і в подальшому вони приходять на об’єкт», – каже керівник проекту роуп-джампінг Любомир Максим.

Цього разу за благодійні стрибки волонтери зібрали 12 тисяч гривень. До збору може  долучитись кожен охочий, перерахувати гроші для Андрійка Саса.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук