Гімн самотності

Весь світ розуміє, що в небі Донбасу якісь покидьки збили літак і угробили 298 осіб, а Росії не дає дізнатися про це правду

БлогиАнтон Орєх , 31 липня 2015 193
Антон Орєх
журналіст "Радіо "Ехо Москви" (Росія)

Інші блоги автора

Те, що Росія накладе вето на ідею створити трибунал по «Боїнгу», було і так зрозуміло. Куди цікавіше була тут не позиція Росії - а хто нас ще підтримає в цьому питанні. Підсумок голосування в Радбезі сам по собі виглядає вироком. Росію не підтримав ніхто. Навіть Венесуела! Вона, як і Китай з Анголою, утрималися. Але це утримання і нейтралітет в деякому розумінні красномовніше, ніж голосування за резолюцію. Тому що якщо вже є у нас в світі друзі, то хто ж як не венесуельці? А Китай? Нам же з телевізора продзижчали все барабанні перетинки про те, що «російська з китайцем - брати навік», і як ми спільними зусиллями скинемо Америку з корабля історії. Ну і де ж Китай? Китай як завжди на своїй хвилі - розбирайся-но ти, братська Росія сама зі своїми проблемами.

І це не перший випадок. Згадайте, як наш улюбленець Ципрас, цей самовідданий борець з поневолювачами з Євросоюзу, ледь повернувшись додому з Москви, де його всього обцілували, тихесенько проголосував за продовження санкцій проти Росії.

Немає у нас з вами в світі друзів. Зовсім немає. Навіть ті, хто ляскають по плечу і посміхаються нам, потім, як тільки ми відвернемося, скорчать пику і плюнуть в спину. В крайньому випадку - просто промовчать. А ми залишаємося одні.

Ні, звичайно, на Генасамблеї ООН, якщо там піднімуть питання Боїнга і проголосують, ми запишемо собі в союзники Нікарагуа і Вануату, а також усіх, хто утримається при голосуванні. Але самим себе-то навіщо обманювати? Давайте просто запитаємо: як це вийшло? Ми розумніші за всіх у світі? Ми чесніше за всіх у світі? Ми одні знаємо, в чому правда, брате? Всі нас бояться і ненавидять? Добре, нехай так - але за що? Чи не за те, що літаки падають? Адже коли ти один, а решта або проти, або утрималися - це привід задуматися про те, що саме з тобою тут щось не в порядку.

А що стосується безпосередньо трибуналу, то тут все куди простіше. Ми заздалегідь вирішили, що трибунал буде антиросійським судилищем. Трибунал ще навіть не зібрали, а ми вже наперед знаємо, про що він буде. Чи не та це шапка, яка палахкотить на злодієві незгасним полум'ям? Ми говоримо: давайте спочатку проведемо розслідування. Ну, а сенс-то розслідування в чому полягатиме? Розслідуємо - а далі що? Слідство без суду - абсурдне. Міжнародний трибунал - вища форма планетарного правосуддя. Ніяка комісія не замінить його. Тому що ніяка комісія не матиме такої ваги та авторитету, не зможе від імені всього людства провести розслідування по всій земній кулі. І єдина країна, яка опирається цьому - наша з вами країна. І весь світ зараз з усією очевидністю розуміє, що в небі Донбасу якісь покидьки збили літак і угробили 298 осіб, а Росії не дає дізнатися про це правду. І який же висновок зробить про це весь світ? Правильно: росіяни і збили цей літак! І я боюся, що висновок цей недалекий від істини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук