Головного податківця Львівщини назвуть у найближчі два тижні

Нового очільника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області представлять громадськості та колективу у найближчі два тижні. Таке рішення прийнято за підсумками наради керівництва ДФС України.

Як інформує сьогодні, 17 червня, прес-служба ДФС України, призначення відбудеться «за результатами проведення транспарентної процедури вибору за участю керівництва Державної фіскальної служби, Міністерства фінансів України, Львівської обласної державної адміністрації та з урахуванням пропозицій громадськості».

До призначення начальника ГУ ДФС Львівщини відповідальним за організацію роботи залишається в.о. начальника Василь Лемішовський.

Пропозиції щодо кандидатур на посаду, йдеться в повідомленні, приймаються до Департаменту персоналу ДФС України за електронною адресою [email protected]

Нагадаємо, на посаду керівника ДФС у Львівській області за результати конкурсу претендували 31-річний адвокат Маркіян Мальський та 57-річний віце-президент Львівської торгово-промислової палати Михайло Коропецький. Голова ЛОДА звернувся до голови ДФС Романа Насірова призначити на цю вакантну посаду Маркіяна Мальського. Втім, згодом сам Мальський відмовився очолити податкову Львівщини.

Водночас, як стало відомо, Роман Насіров запропонував призначити керівником ГУ ДФС у Львівській області без конкурсу Ірину Столярик, яка очолює ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Проти такого рішення виступили львівські підприємці й активісти, які й розпочали безстроковий пікет під будівлею ДФС у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук