Громадські активісти підтримали вимогу до Порошенка щодо створення антикорупційних судів

13 громадських організацій і 30 представників громадськості підтримали вимогу до президента щодо термінового створення повноцінної системи незалежних антикорупційних судів в Україні. Про йдеться у їхній заяві.

«Ми підтримуємо ініціативу щодо створення системи антикорупційних судів, як один з можливих дієвих інструментів боротьби з корупцією, що запропонований групою лідерів громадської думки», – сказано у заяві.

«Без появи незалежного антикорупційного суду боротьба з високопосадовими хабарниками та розкрадачами не може завершитися перемогою. Фахові слідчі дії мають логічно втілюватись у справедливі судові рішення», – заявили підписанти.

Зазначено, що формування такої системи має «розпочатися негайно, а конкурсна комісія має бути створена за прозорими правилами».

Серед організацій, які долучилися до ініціативи «Реанімаційний пакет рейформ», Міжнародний фонд «Відродження», Центр Протидії Корупції, Фонд демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та інші.

Серед підписантів також екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький, виконавчий директор Центру UA Інна Борзило, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, член ради РПР Микола Виговський, співголова стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів України Іван Міклош та інші.

Нагадаємо, 14 грудня громадські та релігійні діячі звернулися до президента з закликом створити повноцінну систему незалежних антикорупційних судів в Україні. Відповідне звернення підписали патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Верховний архиєпископ Києво-Галицький Святослав (Шевчук), лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, акторка Ада Роговцева і письменник Сергій Жадан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук