Кабмін надав усім особам з інвалідністю право на безкоштовне паркування

Пільги на безкоштовне паркування поширюються на всіх осіб з інвалідністю

Кабінет Міністрів України розширив перелік осіб з інвалідністю, яким надаються пільги на паркування і зберігання транспортних засобів. Про це повідомила прес-служба уряду.

Як зазначається, відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №585» прийняли на засіданні Кабміну в середу, 31 січня.

Згідно з ухаленою постановою, пільги на безкоштовне паркування та зберігання транспортних засобів поширюються на всіх осіб з інвалідністю, а не лише з ураженням опорно-рухового апарату. Крім того, терміни «інвалід», «водій-інвалід» і «дитина-інвалід» замінено термінами «особа з інвалідністю», «водій з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», що відповідає законам України «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за парковку, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

Нагадаємо, у жовтні минулого року в Україні почав діяти закон, прийнятий Верховною радою 22 червня 2017 року. Відповідно до нього, штраф за паркування на місцях для людей з інвалідністю зріс майже у чотири рази – з 465 до 1700 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук