Кабмін обіцяє почати відновлення інфраструктури на вже звільнених від бойовиків територіях

Кабінет міністрів України готовий на вже звільнених від бойовиків територіях східних областей почати відновлення інфраструктури.

Про це йдеться в заяві уряду, розміщеній на сайті Урядового порталу в суботу, 21 червня.

"Уряд зробить все можливе для реалізації мирного плану Президента і швидкого втілення в життя її положень, які знаходяться в компетенції Кабінету Міністрів. Зокрема, вже зараз уряд готовий на звільнених від терористів територіях, де з'являється хоч найменша можливість, починати роботи з допомоги потерпілим, відновлення інфраструктури, водо- та газопостачання, електропостачання, відновлення роботи органів влади, забезпечення правопорядку, прав і свобод громадян", - зазначили в Кабміні.

Крім того, уряд має твердий намір скористатися припиненням вогню для відновлення виплат пенсій, зарплат та інших соціальних допомог. Відповідне доручення вже дано Міністерству внутрішніх справ, Міністерству фінансів і Міністерству соціальної політики.

Як повідомляв ZAXID.NET, вчора, 20 червня, Порошенко спершу розпорядився на тиждень припинити АТО, а згодом — оприлюднив свій мирний план з врегулювання ситуації на сході України, де основним положенням вважається, зокрема, відновлення інфраструктури у звільнених від бойовиків регіонах.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук