Керівництво львівської газети «Ратуша» не дозволило провести фінансову перевірку редакції

СуспільствоП.О., 27 листопада 20174741

Сьогодні, 27 листопада, керівництво комунальної газети «Ратуша» не дозволило провести перевірку в редакції. Працівників управління фінансового контролю Львівської міської ради, які мали намір перевірити фінансово-господарську діяльність за 2014-2016 роки та звітний період 2017 року, не допустили до документів, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Головний редактор газети «Ратуша» не допустив представників мерії до кабінету та повідомив, що на теперішній час головний бухгалтер цієї газети перебуває у навчальній відпустці, а головний спеціаліст бухгалтерії ‒ на лікарняному, тож відсутність цих працівників унеможливлює проведення перевірки», ‒ йдеться у повідомленні мерії.

За інформацією міськради, у 2017 році на комунальне підприємство «Редакція газети ЛМР «Ратуша» було виділено 1 млн 435 тис грн. 17 листопада виконком Львівської міськради відмовився надавати кошти на підвищення зарплатні працівникам комунальної газети «Ратуша» через те, що газета не дозволяє провести аудит своєї діяльності.

Нагадаємо, газета «Ратуша» формально підпорядкована міськраді, однак відзначається послідовною різкою критикою на адресу особисто міського голови та мерії загалом. Зараз триває процес її переходу із комунальної власності в приватну. За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, газета вже у 2018 році може перетворитися на незалежне ТзОВ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук