Львівська газета «Ратуша» стане незалежним виданням

СуспільствоАК, 17 березня 20168290
Львівська газета «Ратуша» стане незалежним виданням
фото ZAXID.NET
«Ратуша» перетвориться на приватне видання

Трудовий колектив львівської газети «Ратуша», засновником якої є Львівська міськрада, ухвалив рішення про роздержавлення.

За словами головного редактора «Ратуші» Миколи Савельєва, ухвалене 15 березня рішення передбачає, що газета перетвориться на комерційне видання упродовж другого етапу реформування державних та комунальних ЗМІ, у 2017-2018 рр.

«Тепер депутати міської ради до 1 травня 2016 року в обов’язковому порядку повинні прийняти рішення про вихід зі складу співзасновників. З редакцією строком на 15 років укладається договір оренди приміщення, в якому знаходиться газета, з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій», – пояснив у коментарі «Прибутку» заступник голови Львівської облорганізації НСЖУ Андрій Болкун.

Як пояснив ZAXID.NET головний редактор «Ратуші» ухвалене колективом газети рішення передбачає, що Львівська міськрада фінансуватиме видання до кінця 2016 року, а також, ймовірно, впродовж ще двох років другого етапу реформування у 2017-2018 рр. Реально Львівська міськрада зможе вийти зі складу засновників «Ратуші» не раніше, ніж з’явиться новий засновник-інвестор.

Наразі львівська «Ратуша» стала п’ятим комунальним виданням в області, де трудовий колектив обрав спосіб реформування видання, хоча загалом на Львівщині є 29 комунальних газет, у яких працюють близько 300 співробітників.  Згідно з законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ», всі ці видання мають обрати спосіб реформування до 31 березня цього року.

За даними НСЖУ, колективи чотирьох комунальних газет Львівщини ухвалили рішення про роздержавлення протягом першого етапу, який закінчується 31 грудня 2016 року. Це «Нафтовик Борислава», «Галицька Зоря» (Дрогобич), «Новий час» (Жидачів) і «Воля народу» (Буськ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук