«Комсомольська правда в Україні» змінить назву через декомунізацію

СуспільствоАндрій Стець, 8 листопада 201514661
«Комсомольська правда в Україні» змінить назву через декомунізацію

«Комсомольська правда в Україні» змінить назву через закон про декомунізацію.

Про це у Facebook повідомила головний редактор видання Оксана Богданова.

«Декомунізація... Питання неприємне, але неминуче. Всі документи для зміни назви, на яке ми змушені піти, були подані до Мін'юсту в терміни, визначені законом. Так що ми не порушуємо закон», - повідомила вона.

Щодо нової назви видання, то Богданова повідомила про те, що її обрали і запропонували читачі – «КП в Україні».

«Це найпопулярніший варіант. Пропонували нову розшифровку слова «комсомольская», але боюся, що в Мін'юсті такий гумор не визнають», - додала вона.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закони «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки»; «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»; «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та «Про правовий статус і пам'ять борців за незалежність України у ХХ столітті».

Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України УПА та інші організації.

Ці закони були прийняті народними депутатами на ранковому засіданні Верховної Ради 9 квітня 2015 року більшістю голосів, 5 травня їх підписав президент України Петро Порошенко, а 21 травня закон набув чинності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук