Кримських татар змушують входити до складу комісій на перевиборах Путіна

СуспільствоАндрій Стець, 11 лютого 20184141
Вибори президента в Росії заплановані на 18 березня 2018 року

На окупованому РФ півострові кримських татар, які працюють в бюджетній сфері, агітують брати участь в роботі виборчих комісій на майбутніх виборах президента Росії 18 березня. Про це розповів кримськотатарський активіст, ветеран національного руху Зевджет Куртумеров, інформує «Крим.Реалії».

«Агітують кримських татар з бюджетної сфери, осіб, які так чи інакше залежні від нинішньої влади, для участі у виборчих комісіях на майбутніх виборах президента Росії. Справа в тому, що багато наших співвітчизників в Криму до 2014 року дуже часто брали участь як спостерігачі на виборах і дуже добре знають ці процеси. Нинішня влада це використовує», – пояснив Куртумеров.

За його словами, тиждень тому проросійські кримськотатарські організації провели в Кримському інженерно-педагогічному університеті збори, на яких закликали кримських татар йти на вибори президента Росії. Зокрема, бюджетників агітували представники «об'єднання кримських татар «Кърым»», «Фонд кримськотатарського мистецтва та етнографії», «Комітет кримськотатарської молоді» та президент Кримського інженерно-педагогічного інституту Февзі Якубов.

«Влада, яка в Криму діє від імені Росії, вживає посилених заходів, щоб залучити кримських татар у виборчий процес. Задіяно все духовенство на чолі з муфтієм Еміралі Аблаєвим, чиновники, які працюють як в апараті уряду, так і в парламенті. Вони розраховують, що кримські татари підуть на вибори», – додав Куртумеров.

Зазначимо, що вибори президента в Росії заплановані на 18 березня 2018 року. До слова, у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про звернення українського парламенту до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України - в АР Крим та Севастополі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук