Квартиру можна придбати поступово, купуючи універсальні квадратні метри

Суспільствопромоція, 11 жовтня 2016, 10:00 1208 1

Збирайте на квартиру! Перший в Україні альтернативний сервіс UNIM пропонує унікальні можливості не тільки для забудовників та інвесторів різних стадій будівництва, а й також для тих, хто хотів би купити квартиру.

«Для забудовників ми корисні тим, що надаємо додаткове джерело надходжень у вигляді коштів, які надходять від продажу нерухомості через наш сервіс, а також додаткове фінансування при певних умовах на початкових та різних стадіях будівництва. Для людей, які планують придбати квартиру, ми даємо можливість накопичувати собі на омріяну квартиру шляхом купівлі квадратних метрів, які ми називаємо уніми», розповів Остап Пудляк фахівець з фінансового інжинірингу.

Накопичивши достатню кількість квадратних метрів, покупець зможе обрати для себе надійного забудовника. Альтернативний сервіс UNIM у цьому допоможе.

«Зараз забудовники не завжди виконують свої функції, хоча вимушені виконувати. Тому що, крім будівництва, вони ще займаються маркетингом, аналітикою та продажем вже збудованих метрів квадратних. Ми пропонуємо ці зобов’язання взяти на себе», зазначила Наталія Прудвіблох голова правління UNIM.

Альтернативний сервіс UNIM – це споживчий кооператив, який захистить від інфляції заощадження покупця. І запрошує усіх до партнерства. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук