Лисиничівські депутати проголосували за об’єднання із Пустомитами

Головні новини Львова 08.08Ірина Папірник, 8 серпня 2016, 17:10 1289 0

Депутати вирішили і проголосували ― Лисиничі та Підбірці стануть частиною гігантської Пустомитівської об'єднаної громади. Проте з рішенням сільських обранців не згідні мешканці цих сіл. Голосування відбувалося ввечері 5 серпня на позачерговій сесії сільської ради. Через гармидер і галас ніхто навіть не почув, коли саме відбулося голосування.

«Проголосували за об’єднання громади із центром у місті Пустомити. За 15, проти 3 депутати, утримався один і не голосували чотири депутати», ― розповів секретар Лисиничівської сільради Іван Захарчук.

Активісти зібрали понад півтори тисячі підписів проти такого рішення. Це майже сорок відсотків мешканців, які мають право голосу. Та депутати сільради, кажуть селяни, сфальшували підписи.

«В двох селах є 2 тисячі номерів ― це кругом-бігом до 10 тисяч населення. А зараз сюди прийшли 20-30 осіб. А скільки з цих 10 тисяч осіб за об’єднання? 90 відсотків», ― зазначив прихильник об'єднання депутат Лисиничівської сільської ради Андрій Бачинський.

Та в коридорах і на вулиці стояли десятки не згідних з депутатами та сільським головою. За словами селян, їх «зрадили» їхні ж обранці. Тому вже готують позов до суду.

«Ми будемо перекривати вулиці або будемо відкликати кожного депутата, бо ми знаємо думку кожного депутата, бо вони всі в душі не хочуть йти в Пустомити», ― розповіла член ініціативної групи Іванна.

Альтернативою об'єднання із Пустомитами міг би стати конгломерат із Мурованим. Адже до Пустомит із Лисиничів більше 30 кілометрів, а до Мурованого менше 13 км. Але рішення депутати Лисиничівської сільради уже прийняли, і скасувати його може лише суд.

Нагадаємо, у Пустомитівському районі Львівщини хочуть створити найбільшу в Україні об'єднану територіальну громаду (ОТГ). Якщо це станеться, Пустомитівська міська ОТГ об'єднає майже 115 тисяч мешканців. Це 104 населених пункти на площі майже тисяча квадратних кілометрів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук