Львівська міськрада розпочала реформування комунальної газети «Ратуша»

СуспільствоН.Т., 21 квітня 20160
Львівська міськрада розпочала реформування комунальної газети «Ратуша»
фото ZAXID.NET

Депутати ЛМР проголосували за вихід Львівської міськради з переліку засновників комунальної газети «Ратуша». Таким чином депутати дали згоду на реформування газети і перетворення її на незалежне видання.

«До нас звернувся трудовий колектив газети «Ратуша» з проханням прийняти рішення про вихід Львівської міської ради з переліку засновників цього комунального підприємства. Сам вихід відбудеться на другому етапі реформування, тобто з першого січня 2017 року», – розповіла керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Депутати також проголосували за проведення інвентаризації майна «Ратуші» до виходу міськради з переліку засновників видання.

Підставою для прийняття цієї ухвали стала пропозиція редактора «Ратуші» та рішення трудового колективу газети про роздержавлення видання. У березні колектив газети, зважаючи на вимоги закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», прийняв рішення перетворити газету на комерційне видання.

Як пояснив ZAXID.NET головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв, ухвалене колективом газети рішення передбачає, що Львівська міськрада фінансуватиме видання до кінця 2016 року, а також, ймовірно, впродовж ще двох років другого етапу реформування у 2017-2018 рр. Реально Львівська міськрада зможе вийти зі складу засновників «Ратуші» не раніше, ніж з’явиться новий засновник-інвестор.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ, який передбачає, що органи влади та місцевого самоврядування не можуть виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації. Закон дає комунальним виданням три роки на реформування і містить пункт про державну підтримку реформованих друкованих ЗМІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук