Львівська міськрада відмовилась скасовувати дозволи на виділення квартир прокурорам

СуспільствоН.Т., 21 квітня 20161
Львівська міськрада відмовилась скасовувати дозволи на виділення квартир прокурорам

Львівська міськрада відмовилася скасовувати 14 рішень виконкому та 13 наказів департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, які стосувалися виділення квартир працівникам прокуратури. За скасування цих документів під час сесії міськради 21 квітня проголосували лише 24 депутати.

У тексті проекту ухвали йшлося, що таке рішення пропонують прийняти «з метою встановлення соціальної справедливості при розподілі квартир та недопущення зловживань у цій сфері, забезпечення публічності процесу при розподілі квартир».

Сама ухвала складалася із двох частин. У першій йшов перелік рішень виконавчого комітету, якими у 2012-2013 роках близько 50 квартир були визнані службовими квартирами прокуратури Львівщини. Також у цій частині згадано шість рішень виконкому про оформлення ордерів на жиле приміщення черговикам прокуратури Львівської області.

У другій частині ухвали був перелік 13 наказів департаменту житлового господарства та інфраструктури 2012-2014 років, якими за прокуратурою Львівської області закріплювали службові квартири у місті Львові.

Після годинної дискусії депутатам забракло голосів, щоб перенести розгляд цього питання. А за підтримку цієї ухвали проголосувало менше половини складу міськради. Відтак депутатам не вдалося скасувати дозволи на виділення квартир прокурорам.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова заявив, що працівників міськради викликають на допит через відмову виділити працівникам прокуратури житло.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук