Львівська міськрада за ₴5,3 млн купила п'ять квартир для учасників АТО

СуспільствоНазарій Тузяк, 12 грудня 20167670

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради купив п'ять квартир для учасників АТО, які в результаті бойових дій втратили функціональні можливості ніг. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на інформацію з сайту електронних закупівель Prozorro.

Загалом за п'ять квартир Львівська міськрада заплатила понад 5,3 млн грн. Три квартири по 1,07 млн грн купили у ПАТ «ЗНВКІ Фонд зелених технологій Грінвіль», ще одну квартиру за 1,13 млн грн – у ТзОВ «КУА "Активні Інвестиції"», яке, як зазначено у договорі, діяло від свого імені в інтересах інвестиційного фонду «Фонд зелених технологій Грінвіль». І п’яту квартиру міськраді продала Світлана Кутна за 1 млн грн.

У договорах не вказані площа та точні адреси квартир, однак відомі імена учасників АТО, для яких купували житло, – це Сергій Шимчак, Роман Дідера, Сергій Калитюк, Артур Кирєєв та Роман Панченко.

Нагадаємо, міськрада оскільки з держбюджету компенсують лише 50 м2 площі (це однокімнатна квартира), Львівська міськрада вирішила дофінансувати купівлю житла зі свого бюджету, щоб купити більші квартири.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук