Львівська міськрада повернула постачальнику евакуатори з російськими деталями

Також комісія мала багато зауважень до техніки

Львівська міськрада повернула постачальнику евакуатори з російськими деталями
фото ЛМР
Окремі агрегати двигуна та ходової частини виготовлені у Росії

Львів отримав три нові евакуатори МАЗ, які планував придбати на умовах фінансового лізингу. Однак після огляду і тестового випробування одного з евакуаторів виявили численні зауваження до його роботи. Комісія склала акт перевірки і поверне техніку постачальнику.

Як наголосив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань безпеки міста, техніку доставили до Львова 23 липня. Після цього її тестово випробували на вулицях міста та провели огляд. Комісія виявила зауваження до технічних і нормативних характеристик машин. Окрім того, з’ясувалося, що окремі агрегати двигуна та ходової частини виготовлені у Росії.

Відтак всі зауваження відзначили в акті перевірки, техніку відправлять назад постачальнику.

«Зважаючи на технічні зауваження та законодавчі акти, що забороняють торгівлю з країною-агресором, вважаємо недопустимим використання такої техніки у Львові. Таким чином, ми вимагатимемо від постачальника замінити техніку, щоб вона відповідала технічним та експлуатаційним нормативам для ефективного її використання на вулицях Львова, або ж повернення авансового платежу», ‒ наголосив Сергій Бабак.

Як уточнили ZAXID.NET у прес-службі ЛМР, евакуатори виробництва «Мінського автомобільного заводу» планували купити в лізинг від банку «Укргазбанк».

У складеному акті зазначено, що за результатами огляду евакуаторів були прийняті такі рішення:

‒ заборонити введення в експлуатацію та будь-які дії з експлуатації цих автомобілів;

‒ з метою з’ясування причин отримання техніки, яка не може експлуатуватися на вулицях Львова, підготувати всю документацію щодо операції з придбання евакуаторів;

‒ розпочати підготовку юридичних документів на повернення техніки постачальнику.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук