Львівські волонтери відремонтували житло для працівників релокованої фабрики
Кілька кімнат у студентському гуртожитку виділили для Рубіжанської панчішної мануфактури
Волонтери громадської організації «Будуємо Україну Разом – БУР» відремонтували приміщення гуртожитку у Львові, в якому будуть жити працівники Рубіжанської панчішної мануфактури разом зі своїми сім’ями. Кімнати гуртожитку на вул. Пулюя, 28 надало місто, а волонтери БУР провели капітальний ремонт двох блоків. Про це повідомили в управлінні інвестицій та проектів Львівської міськради.
Координатор проекту Роман Шп’єлик уточнив ZAXID.NET, що роботи тривали близько п’ять тижнів. Наступної середи кімнати будуть готові до заселення. Це два блоки у гуртожитку: в одному є дві кімнати і санвузол, в другому – три кімнати і санвузол. Можливо, одну кімнату переобладнають під кухню. Ще є цокольне приміщення, яке теж відремонтують.
фото БУР
«Це студентський гуртожиток училища. Студенти там живуть, але ці кімнати не використовувались, бо були без ремонту. Ми задіяли професійного майстра, який виконував складні фахові роботи, а волонтери йому допомагали. У відведених приміщеннях робили перепланування, міняли проводку, відчищали стіни, шпаклювали їх і фарбували, замінили вікна та двері. В одній кімнаті довелося замінили підлогу, постелили ламінат. В одному блоці санвузлів взагалі не було», – розповів ZAXID.NET Роман Шп’єлик.
Наступний етап робіт – створення функціонального житлового простору у цокольному приміщенні. Спільно з працівниками управління архітектури та урбаністики ЛМР був погоджений дизайн-концепт та функціональне зонування приміщення.
Проект з пропозицією перепланування приміщень під сімейне житло
«Люди готові приїхати працювати до нас лише за умови, що їм зможуть допомогти із житлом. Орендувати квартири у Львові у наших працівників немає фінансової можливості. Тож ми шукаємо варіанти, щоб допомогти людям із кімнатами у гуртожитках. Зараз частина наших працівників живе у Миколаєві, за 40 км від Львова, звідти ми возимо людей на роботу – це додаткові витрати як для нашого бізнесу, так і часові для людей, адже це понад годину дороги в одну сторону. Тому житло у Львові неподалік виробництва спрощує вирішення питання трансферу працівників на роботу», – цитує комерційну директорку Рубіжанської панчішної мануфактури Ольгу Ушакову USAID.
Нагадаємо, панчішна фабрика, що релокувалась із Рубіжного на Луганщині, нещодавно запрацювала у Львові. Більше про історію підприємства читайте тут.