Львівський аеропорт зможе приймати літаки в умовах погіршеної видимості

Львівський аеропорт зможе приймати літаки в умовах погіршеної видимості
У листопаді через сильний туман аеропорт «Львів» скасував майже усі рейси протягом дня

Державіаслужба затвердила львівському аеропорту нову систему, яка дозволить літакам заходити на посадку в умовах погіршеної видимості. Як повідомила гендиректорка львівського аеропорту Тетяна Романовська, йдеться про можливість приймати літаки при 30 м вертикальної та 350 м горизонтальної видимості.

«Ще одна перемога та гарна новина у досягненнях нашого аеропорту сьогодні на передодні Нового 2018 року! ІІ САТ ILS System затверджена Державіаслужбою від сьогодні! Готуємо на затвердження Нотами, якими зможуть користуватися екіпажі ПС та надалі використовувати ІІ категорію радіо-технічного обладнання для заходів на посадку в умовах погіршеної видимості (30 метрів вертикальної/350 метрів горизонтальної) в зоні заходу на аеродромі Львів», – написала Тетяна Романовська у Facebook.

За її словами, з використанням такої системи львівський аеропорт зможе обслуговувати більшу кількість рейсів з меншими ризиками. Додамо, що у листопаді через сильний туман аеропорт «Львів» скасував майже усі рейси протягом дня. Скасувати рейси довелось через те, що аеропорт не мав затвердженого обладнання для приймання літаків в умовах погіршеної видимості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук