Львівський Євромайдан потребує зміни формату, - координатори

Володимир Балита, 6 грудня 201313632
Львівський Євромайдан потребує зміни формату, - координатори
фото ZAXID.NET
Євромайдан у Львові

Формат стояння на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові і слухання концертів для львівського Євромайдану себе вичерпав і потребує змін. Про це заявив 6 грудня під час прес-конференції один із координаторів львівської акції протесту Роман Брезіцький.

Брезіцький сказав про те, що формат протестів, який існував у Львові досі, на сьогодні не забезпечує потрібного результату, а відтак потрібні певні зміни. Так, він припустив, що, можливо, львів’ян збиратимуть на площі лише у певні дні. Загалом, за його словами, планується, що частина штабу львівського Євромайдану переїде до Києва, аби допомагати з організаційною роботою там, а у Львові залишать сцену на площі, звідки виступатимуть різні спікери, і де й далі буде працювати великий екран.

На даний момент координаційна рада і штаб розробляють план дій для львівського Євромайдану, додав Роман Брезіцький.

При цьому він наголосив, що не йдеться про те, аби львівський Євромайдан розпустити.

Окрім того, Роман Брезіцький повідомив про те, що на львівському Євромайдані є достатній потік харчів і медикаментів. Надлишок харчів навіть передають до Києва автобусом, додав він. Кількість виїздів до Києва, за його словами, тим часом коливається – передвчора вона пішла на спад, вчора знову спостерігався підйом.

Щодо надходження коштів Роман Брезіцький зазначив, що загальної суми надходжень координатори наразі не підбивали, однак надходження зі скриньок на день коливаються від 11 тис. грн до 35 тис. грн. Також мали місце окремі пожертви, які сягали навіть 52 тис. грн.

Ще один із координаторів Львівської акції Андрій Породко запевнив журналістів, що в штабі збирають чеки та розписки, аби контролювати бухгалтерію. Щоправда, іноді, за його словами, виникають ситуації, коли водії, які везуть людей на Київ, з тих чи інших причин не дають розписок. "Загалом надходження коштів контролює група різних людей, і це забезпечує ненадійність підрахунків", – додав він.

Депутат Львівської обласної ради і член штабу Координаційної ради Йосиф Ситник запропонував координаторам провести попередній звіт щодо руху коштів у неділю, аби зняти питання з цього приводу.

Додамо, що 6 грудня на Євромайдані у Львові оголосили ультиматум Партії регіонів. Окрім цього, активісти Євромайдану починають акцію прямого тиску на представників Партії регіонів у Львівські області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук