Львівському кластеру ІТБП виділили ділянку під житловий будинок

Депутати міськради Львова виділили ЖБК «Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг» земельну ділянку площею 0,1818 га на вул. К. Студинського для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

За відповідну ухвалу сьогодні, 26 лютого, проголосували 72 депутати.

«Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг» (Львівський кластер ІТБП) – спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.

Метою львівського «ІТ-BPO – кластера» є перетворити Львів на місто, де розташовані найбільші українські та міжнародні компанії в галузі інформаційних технологій та бізнес-послуг, у якому комфортно жити та працювати, де якість освіти найвища в Україні.

У Львові нараховується понад 60 ІТ-компаній, які працюють в напрямках розробки програмного забезпечення, аутсорсингу та веб-розробки. Найвідоміші львівські ІТ-компанії, з українськими власниками – SoftServe з більш ніж 2500 програмістів, Eleks – з понад 800.

За даними «ІТ-BPO – кластера», в секторі інформаційних технологій Львова залучено понад 6 тисяч працівників, і їхня кількість щорічно зростає.

Щороку львівські вищі навчальні заклади випускають понад 1800 ІТ-спеціалістів. Україна є четвертою серед країн світу з найбільш компетентними ІТ-професіоналами, згідно з доповіддю «Глобальне IT IQ» від BrainBench. Загалом у Львові працює 25% усіх програмістів України.

Серед компаній, які активно працюють в місті, є американська Lohika Systems, Inc., німецький N-iX, іспанські Grupo Delaware та Ulybin, датська Mita-Teknik. Тільки ці компанії наймають близько 1000 працівників на постійній основі та 100 фрілансерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук