Малятам щодо їхніх виборчих ілюзій

В чому істина?

БлогиДмитро Корчинський , 14 жовтня 2015 329
Дмитро Корчинський
Громадський діяч

Отже, як тільки влада , чи спецслужби, чи, умовно, Коломойський, зосереджуються на тому, щоб дискредитувати нас, від всієї нашої попередньої пропагандистської роботи не залишається каменя на камені. За нас будуть голосувати, вірогідно, лише ті, хто знаходиться з нами в безпосередньому спілкуванні. Пояснити всім іншим, що ми хороші, наявними ресурсами не вдасться.

Тому варто вкладати зусилля не у збільшення згадок у ЗМІ, а у збільшення кількості активістів. Тисяча активістів дають 50 тисяч голосів. Для подолання 5% бар’єру нам потрібно 25 тисяч активістів. Втім, навіщо тоді нам ці вибори?

Свого часу Сократа спитали, чому ти “такий, тіпа, розумний”, а за тобою йдуть одиниці, а он повія, відома в Афінах, ворухне пальцем і за нею одразу волочаться сотні. Він сказав: „це тому, що я веду їх уверх, що важко, а вона веде їх униз, що легко”. Ми з вами пропагуємо істину, тобто – неприємні речі, бо істина рідко буває приємною.

Істина полягає в тому, що більшість людей, які читають зараз ці рядки, не спасуться. Спасеться меншість наших знайомих, сусідів, родичів, друзів, і це неприємно чути. І кожен, якщо починає копирсатися у своїй душі, знаходить там пекло. Істина небезпечна. Адам і Єва послухалися диявола, а не Бога. Це щодо того, хто вигадав пропаганду і хто в ній завжди матиме перевагу.

Натомість, меч своєю формою недарма так нагадує Хрест…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук