Мер Львова запропонував уряду прийняти програму кредитування житла для учасників АТО

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував прийняти на рівні уряду програму пільгового кредитування житла для бійців АТО та їхніх сімей. Про це він зазначив під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«Місто Львів взяло на себе чітке зобов’язання по забезпеченню житлом окремих категорій громадян, які так чи інакше мають відношення до військових дій на сході України – це сім’ї, які залишилися без годувальника, це бійці, які втратили працездатність, це діти сироти-учасники АТО, які не мають батьків. На цей час Львівська міська рада виділила кошти для будівництва будинку на 53 квартири для зазначених сімей. У планах міста закупити ще 20 квартир. Однак місто має сьогодні тисячі людей, які пройшли зону бойових дій, і ми не можемо для них усіх виділити квартири», – зазначив мер Львова, передає прес-служба Львівської міськради.

Тому, за словами Андрія Садового, важливою є підтримка держави в питаннях соціального забезпечення та реабілітації військових.

«У зв’язку з цим прошу Вашого сприяння у вирішені житлового питання учасників бойових дій на сході України, розглянувши на засіданні уряду можливість пільгового кредитування житла для бійців АТО та їхніх сімей», – зазначено в листі мера Львова, який під час зустрічі Андрій Садовий передав прем’єрові.

Нагадаємо, перший будинок для учасників АТО, який у Львові споруджують на вул. Під Голоском, мають завершити до кінця цього року. Зараз там уже збудований цоколь і розпочали спорудження першого поверху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук