Месенджер Slack почав блокувати пов'язані з окупованим Кримом акаунти

Месенджер для корпоративних комунікацій видаляє користувачів після відвідування країн і регіонів, які потрапили під санкції США

Акаунти користувачів Slack блокують без попередження

Месенджер Slack почав блокувати акаунти з окупованого Криму та тих користувачів, які колись відвідали окуповану територію. Крім анексованого Росією українського півострова, до списку заборонених територій, після відвідування яких користувачі почали втрачати доступ до месенджера, потрапили також Іран, Куба, КНДР та Сирія.

Як пише американський сайт про соціальні медіа і технології Mashable, Slack заблокував акаунти навіть тих користувачів, які колись давно відвідали ці місця. Скаржитися на блокування почали 20 грудня.

«Slack дотримується вимог США щодо регіонів, які перебувають під ембарго. Ми заборонили авторизуватися у програмі з Куби, Ірану, Північної Кореї, Сирії та українського Криму. Наша система відслідковує IP-адресу з країн під санкціями та відключає акаунт. Якщо хтось вважає, що його заблокували помилково, ми переглянемо це блокування», – пояснює компанія.

Зокрема, представник компанії Sitecraft скаржиться на блокування її працівника через відвідини Криму. «У нас така ж проблема. Заблокували нашого технічного директора, який провів відпустку у Криму», — написала компанія у Twitter.

Сайту Mashable представник компанії Sitecraft на ім’я Олексій пояснив, що їхній технічний директор відвідує Крим щороку з туристичною метою. Офіційно він прописаний у Харкові. «У Криму він заходив у Slack по роботі як адміністратор акаунту. Нині з ми без адміністратора і не можемо провести важливі операції нашої роботи», — розповів Олексій.

Business Insider зазначає, що у Slack перепросили за випадки «помилкового блокування». Якщо хтось вважає, що його заблокували помилково, компанія просить писати на цю адресу: [email protected]

Як пише «Детектор медіа», водночас компанія відкинула звинувачення у расовій дискримінації і запевнила, що вона не збирає дані про етнічну приналежність користувачів. Там пояснили, що й надалі будуть блокувати користувачів з країн і регіонів, котрі перебувають під ембарго США. Юзери, які часто бувають у цих місцях, можуть тимчасово не мати доступу до аканту, але його можна буде активувати знову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук