«Ми не уявляємо «Затишного дому» без дитячого садочка», - забудовник

Суспільствопромоція, 19 лютого 20150

Політичним замовленням та помстою конкурентів називають у забудовника «Затишного дому» у Винниках акції протесту під парканом будови, які відбулися нещодавно. Про це повідомила прес-служба «Затишного дому».

«Всі необхідні дозволи на землю та відповідні роботи у нас є, ми не відмовляємось від наших інвестиційних зобов’язань, – повідомили у прес-службі забудовника. – На Винній горі буде дитячий садочок, дитячі та спортивний майданчики, фітнес-центр, не виключено з басейном та сауною, магазини, перукарні, стоянки для автомобілів, стоматологічний кабінет…»

«Як Ви уявляєте затишок будь-якої оселі, житлового кварталу без цього? – йдеться у повідомленні прес-служби «Затишного дому», – Ми – не уявляємо. В самій концепції забудови лежить будівництво житлового комплексу з усією необхідною соціальною інфраструктурою. Основний наш клієнт – це молода сім’я середнього достатку, яка хоче жити в затишній, сучасній, європейській оселі. Молода сім’я, яка має дітей та турбується за їх всебічний розвиток, дозвілля та виховання. Затишок сімейної домівки – пріоритет нашої забудови. Тяжко уявити такий сімейний затишок без відповідної інфраструктури. У вартості квадратного метру ЖК «Затишний дім», яка, до речі, є чи не найдемократичнішою на Львівщині, вже закладено відповідні видатки на соціальну складову.

Вважаємо, що така увага до нашого проекту викликана саме нашою ціновою політикою. Дуже прикро, що замість того, щоб конкурувати вартістю, якістю та комфортом наші конкуренти вдаються до примітивних провокацій, які елементарно спростовуються. Ми ведемо не одне будівництво по всій Україні та у Львові і звинувачувати нас у якихось порушеннях, не достатній відповідальності перед своїми клієнтами, місцевою громадою – повне безглуздя.

Сьогодні ми робимо те, що б мала забезпечувати держава, – підкреслюють у прес-службі «Затишного дому», – забезпечуємо наших громадян правом на доступне житло та гідне життя. Станом на сьогодні ми маємо всі необхідні документи на земельну ділянку, містобудівні умови та обмеження, декларацію про початок виконання будівельних робіт і, відповідно до цих документів, здійснюємо свою діяльність».

Всі бажаючі можуть переконатися в цьому, завітавши до центрів продажу ЖК «Затишний дім» по вул. Гнатюка, 12-а у Львові, або отримати необхідну інформацію у Винниках, за адресою – вул. Галицька, 29.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук