<

Московські казки

Росіяни заплуталися з "Буками" і не тільки

Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

Тим часом малайзійський "Боїнг" таки збив "Бук", але, звичайно ж, не російський. Це так в Москві на прес-конференції повідомив експерт Малишевський з НВО "Алмаз-Антей". Слідами на корпусі - таки ракета, сказав він, але ми таку вже не виробляємо (хоча про зняття з озброєння - ні слова). І летіла вона не оттудова, откудова кропу стверджують (хоча фотки сильно підрихтовані).

Дайте-но згадати. Спочатку це був нібито український Су, які, щоправда, на такій висоті не літають. Потім - інша модифікація Су, які літають. Потім - начебто МіГ. Потім було ще багато-багато-багато фотографій ураженого фюзеляжу з "залізобетонними доказами", що вражаючі елементи - від авіагармати.

Якщо пам'ятаєте, за даними РосЗМІ українські винищувачі на висоті за 10 км неозброєним оком ідентифікували десятки простих шахтарів і трактористів. І навіть один "глава ДНР". Тим часом славні шахтарі і трактористи панічно затирали свої пости в соцмережах про те, як круто збили в тому ж місці і в той же час "Ан" проклятих укропів (як вони спочатку подумали). Тепер ось виявляється, що все-таки "Бук", але типу нє російською савсєм.

Ну, вибачень від усіх винахідників брехні про авіагармати вимагати не будемо - то марно. Краще запасемося поп-корном в очікуванні наступних заяв. Я от не здивуюся, наприклад, якщо "виявиться", що і установка і екіпаж таки були російські - але просто бійців підкупили американці, вручивши їм візитку Яроша, по наївності душевної прийняту за безлімітну кредитну картку.

А до речі, чи не сприяли цьому російські спецназівці капітан Єрофєєв і сержант Александров, яких їх вдячна Батьківщина нині визначила в "найманці"? А хабар, тобто, тьху, візитка Яроша пройшла через Нємцова. Якого потім прибрали як небезпечного свідка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук