Тепер дивимось

Зради з великої букви немає - факт очевидний

Олександр Михельсон
Журналіст, блогер

Інші блоги автора

Вчора в Мінську українська делегація категорично послала в ліс "проект реформи Конституції" від сепарів (читай - Москви). Я мав приємність повідомити цей факт одним із перших українських журналістів, хоч і перебував у Києві, ггг.

Сьогодні Рада прийняла зміни до Закону про Регламент, які дозволяють відтермінувати конституційну поправку про "асобий статус" донбасян. Нагадаю, сама поправка звучить так: "Особливий порядок місцевого самоврядування (в ОРДЛО - О. М. ) визначається Законом про особливий порядок місцевого самоврядування (в ОРДЛО - О. М.)". Відповідний Закон наразі нефункціональний. Там, наприклад, написано, що вибори мають відбутися 7 грудня 2014 року

Шанований мною Андрій Мохник, і геть не тільки він, не так давно вказали мені, що небезпека ось у чому: наразі даний закон є антиконституційним, а от як приймуть поправку, то стане він конституційний, і всім нам капець. Як затятий супротивник "повернення Донбасу" на умовах Путіна, я визнаю, що тут є логіка. Але пан депутат, і геть не тільки він, забули, що конституційність/неконституційність нормативних актів установлює лише Конституційний Суд. Який у нас цілком слухняний, і слухається саме Порошенка.

Тож дозволяю собі припустити, що якби Порошенко і справді планував Зраду з великої букви, то вже давно (мінімум - з осені 2014, коли все пішло на законодавчому рівні) "асобий статус" був би узаконений без жодних змін до Конституції. Прийняли б ці закони так само, як нинішні зміни до Регламенту - і все. Натомість нинішні спроби відтягти це діло є саме спробами виграти час. Чи вдадуться ці спроби - питання. Але що Зради з великої букви немає - факт очевидний. Отже, опоненти нинішніх змін до Регламенту або помиляються, або свідомо брешуть. Отак у мене все.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук