МЗС Польщі відмовило в акредитації українському журналістові

Відмова може бути пов'язана з його критикою закону про Інститут національної пам’яті

МЗС Польщі відмовило в акредитації українському журналістові
фото MSZ
Ігор Ісаєв працював за акредитацією від польського відомства з 2016 року

Міністерство закордонних справ Польщі відмовило в акредитації кореспондентові українського тижневика «Деловая столица» у Варшаві Ігорю Ісаєву. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши лист-відмову польського міністерства.

Ігор Ісаєв є громадянином Польщі українського походження. За його словами, він працював за акредитацією від польського відомства з 2016 року, але цьогоріч МЗС зволікало з продовженням акредитації. «Спочатку говорили, що спецслужби затягують з перевіркою, а потім запросили на розмову в МЗС. Сьогодні в МЗС пані Маґдалена Борисевич вручила мені відмову продовження акредитації, повторюючи, що це рішення директора прес-служби Артура Льомпарта і більше вона нічого не знає», - повідомив Ісаєв 19 квітня.

Журналіст звернувся до МЗС Польщі із проханням пояснити відмову, але там відповіли, що не повинні обгрунтовувати своє рішення. На особисте переконання Ісаєва, відмова може бути пов'язана з його персональною позицією щодо скандального закону про Інститут національної пам’яті.

«Польському МЗС не перешкоджає, що його акредитації мають кілька журналістів кремлівських ЗМІ («Россия сегодня», наприклад). Замуляв в оці я, бо - підозрюю - публічно виступив проти нового закону про Інститут національної пам’яті Польщі, що його польський МЗС боронить як цноти», - написав Ісаєв.

До відома, Ігор Ісаєв є кореспондентом тижневика «Деловая столица», а також автором публікацій в інших українських ЗМІ. У Польщі він також веде проукраїнську активістську діяльність. Зокрема, він критикував обмеження, накладені законом про ІНП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук