На Львівщині посилено охоронятимуть від терористів майже 100 об'єктів підвищеної небезпеки

Згідно з програмою протидії тероризму на 2014 рік, яку сьогодні, 31 липня, депутати Львівської міської ради прийняли на сесії, влада міста планує посилено захищати життя і здоров’я людей, громадську безпеку, а також охороняти особливо важливі об’єкти та не допускати прояви тероризму в області.

Про це інформують речники Львівської міської ради.

"Станом на сьогодні на території Львівської області розташовано 98 об’єктів підвищеної та потенційної небезпеки, 27 з них мають загальнодержавне значення найбільш потенційно уразливих об’єктів. У зв’язку із ситуацією, яка виникла в країні, основні заходи, спрямовані на виконання програми, є пов’язані із запобіганням, реагуванням та припиненням терористичних актів і мінімізації їх наслідків", - пояснила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

За її словами, основний акцент у цій програмі зосереджений на вчасному виявленні, попередженні і реагуванні. 

"Основним виконавцем вимог цієї програми пропонується визначити Службу безпеки України у Львівській області", - додала чиновник.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради сьогодні, 31 липня, ухвалили міську програму протидії тероризму на 2014 рік та "Комплексну програму профілактики злочинності у Львові на 2014 - 2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук