На Львівщині за 2017 рік зросла кількість викрадення автомобілів та квартирних крадіжок

У 2017 році у Львові та області викрали 330 автомобілів. Правоохоронці розкрили лише чверть цих злочинів. Про це у вівторок, 27 лютого, під час щорічної підсумкової конференції повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

За його інформацією, за рік кількість таких злочинів збільшилася на 24%, при тому, що загалом по державі спостерігалося зниження кількості вказаних злочинів на 26%.

Також упродовж минулого року, за даними прокурора, зріс рівень квартирних крадіжок, – на 1,6% у порівнянні із 2016 роком. Найбільше їх було у Львові – 1328, порівняно зі 1270 у 2016 році. У Яворівському районі минулого року вчинили 58 квартирних крадіжок, а позаминулого – 24. У Стрию кількість крадіжок за рік зросла з 55 до 80.

«Низький відсоток розкриття цих злочинів є причиною малоефективної діяльності саме територіальних оперативних підрозділів кримінальної поліції Львівщини. Незважаючи на покращення роботи обласного апарату ГУ НП у Львівській області, на місцях така робота провалена, а тому пропоную вжити додаткових заходів щодо активізації роботи у вказаних напрямках на місцях», – зазначив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

Зазначимо, за даними прокуратури, у 2016 році був зафіксований ріст квартирних крадіжок на Львівщини на 85%, у порівнянні із 2015 роком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук