На Старосамбірщині бійці АТО отримують безкоштовну психологічну реабілітацію

Із червня в містечку Хирові, що на Старосамбірщині, діє рекреаційно-оздоровчий центр для психологічної реабілітації бійців АТО. Він запрацював у межах програми психологічної реабілітації бійців АТО, яку реалізує Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції.

Про це ZAXID.NET повідомила менеджер відділу бронювання Хирівського рекреаційно-оздоровчого центру Вікторія Мельник. У центрі учасникам АТО надають безкоштовну психологічну реабілітацію за спеціально розробленою програмою.

«В нас діє SPA-центр з басейном та лазнею та тренажерна зала. З кожним бійцем щодня протягом чотирьох годин індивідуально спілкується психолог», - розповіла Вікторія Мельник.

З початку функціонування центру 14-денну психологічну реабілітацію у ньому пройшли близько 300 бійців.

«Щоб потрапити до нашого центру, учасник АТО повинен звернутися до свого відділу соцзахисту за скеруванням. 100% вартості реабілітації оплачується за державний кошт», - додала представниця реабілітаційного центру.

За двотижневу реабалітацію одного бійця держава платить ТзОВ «Хирів-Рент-Інвест», яке виграло тендер на обслуговування центру, 5 460 грн. Функціонуватиме центр щонайменше до кінця 2016 року. Планують, що Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО проводитиме наступні конкурси на подальше обслуговування цього центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук