«Народний фронт» підтримав урядову концепцію судової реформи

Рівень довіри до судів є найнижчим серед усіх органів влади в Україні, саме тому вони потребують повного оновлення та очищення від корупції. Про це сьогодні заявили на прес-конференції народні депутати фракції «Народний фронт» Андрій Помазанов та Ігор Алексєєв.

«Я маю результати соціологічного дослідження «GFK Ukraine» щодо довіри до судової системи: у 2015 році він впав до критичних 5%. Майже половина українців вимагають 100% оновлення судової влади», – зазначив Помазанов.

«Ми не можемо проводити ані люстрацію, ані інші процеси, оскільки все одно в судових органах все це буде губитися. Ми вже мали негативний досвід, коли нові демократичні закони, прийняті парламентом та коаліцією, блокувалися судовими органами», – сказав він.

За словами народного депутата, країна не повинна жити з корумпованою суддівською системою, прикриваючи її косметичними змінами. Помазанов додав, що прийнята урядом концепція судової реформи передбачає повне оновлення суддівської влади.

Народний депутат нагадав, що 23 жовтня відбудеться засідання Венеціанської комісії, де будуть розглядатися питання судової реформи. Від депутатського корпусу на цьому засіданні будуть присутні Помазанов, Алексєєв і Ємець.

«Ми відстоюватимемо всі ті позиції, про які ми наголосили, і ту концепцію, яку прийняв український уряд», – заявив Помазанов.

У свою чергу Ігор Алексєєв зазначив, що фракція «Народний фронт» одностайно підтримує концепцію реформи судової системи, затверджену урядом Арсенія Яценюка.

«Будь-яка судова реформа в Україні, будь-які зміни в судочинстві, не будуть мати належного ефекту та довіри поки не буде оновлено суддівський корпус. Без 100% оновлення – це те саме, що робити косметичний ремонт у будинку, де є прогнилі стіни і дах», – сказав Алексєєв.

«Ми будемо наполягати, щоб європейські фахівці сприйняли концепцію, пропоновану урядом. Без цих змін суддівська реформа буде лише косметичною і законсервує проблеми», - додав Алексєєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук