Нобелівський лауреат зі Львова читатиме лекції студентам міста

На честь його візиту виготовили пам’ятну поштову марку

СуспільствоБогдан Опока, 28 лютого 2019, 12:43 1018 0

Своїми знаннями зі студентами Львова поділиться уродженець міста Євген-Зенон Стахів. Народився він у 1944 році, після чого з сім’єю емігрував до США. Там і здобув освіту, науковий ступінь та став професором.

З 1989 року Євген-Зенон Стахів працював у міжурядовій групі експертів ООН зі зміни клімату (IPCC) як провідний експерт із дослідження водних проблем і ввійшов до числа лауреатів Нобелівської премії миру за 2007 рік.

Візит до Львова розпочався з погашення конверта зі спеціальною маркою, зробленою спеціально до 75-річчя від дня народження вченого. Опісля він читатиме лекції студентам львівських університетів.

Євген-Зенон Стахів розповідає: «Зі студентами говоритимемо про Паризькі угоди, про клімат. І який вплив вони повинні мати на цілий світ і на Україну. Так що сьогодні буде ця тема, а завтра розповідатиму про водні ресурси, їхній розвиток та як підвищити рівень життя у бідних країнах».

Приїжджав він до Львова і раніше. «Перший раз я в 1991 році приїхав сюди. І тут багато всього змінилося, і це очевидно. Тоді я навіть не міг пива купити, бо не було де. Тепер повсюди є пиварні і кав’ярні, так що абсолютно багато змінилося», — сміючись додає Нобелівський лауреат.

З повною програмою перебування Євгена-Зенона Стахіва у Львові можна ознайомитися тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук