Нові "опозиційні уряди" - це звичайні клоуни

Імперії потрібна нова Переяславська рада

БлогиПетро Олещук , 1 квітня 2015 97
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Нещодавно багато хто сприйняв як "одкровення" слова громадянина Ходаковського, який заявив, що, мовляв, їм (ДНРівцям) потрібна "вся Україна".

Не бачу причин дивуватися. Це все ясно як божий день. Давно, до речі. Метою Росії не може бути "стругання" території України. Воно просто не має сенсу. Наші сепаратисти люблять повторювати що мовляв "щось віддали Україні більшовики". Причому нібито без зрозумілих мотивів. Ось захотіли - і віддали. З перепою. Так сформулював сучасний російський "Кримський міф".

Але все простіше і складніше. Україна утворилася з УРСР. Територію УРСР формували більшовики так, як вважали за потрібне. Керувалися вони не національними інтересами українського народу а виключно адміністративно-бюрократичними і економічними міркуваннями. Якщо щось потрапило до складу УРСР, то тому, що це було обгрунтоване переважанням українського населення, а тому, що так було ефективніше управляти даними територіями.

Україна для імперії має сенс як цілісність, а не, як купа недогризків. І їм потрібна вся Україна, яка органічно продовжить традиції УРСР.

Що для Росії може бути перемогою в цій не оголошення війни? Захоплення якогось села на Донеччині? Або навіть Маріуполя? Ні. Їм потрібна нова Переяславська рада. Новий союз, укладений в Києві. У Росії немає іншого шляху перемогти в Україну, окрім як використовувати традиційний шлях, коли фронт доповнюється Кочубеями і Іскрами в тилу, а тактичні завдання вирішуються "Січневим повстанням".

Всі ці нові "опозиційні уряди" - це звичайні клоуни. Але їх створюють з тим, щоб перевірити: чи готова Україна підтримати "проросійський уряд"? Або хоча б не сильно проти нього виступати?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук