ПАРЄ підтримала резолюцію про повернення Росії до зали асамблеї

Резолюція забезпечує Росії повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань

Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, яка дає можливість російській делегації повернутись до зали асамблеї. Про це повідомляє «Європейська правда».

Відповідне рішення підтримали 118 євродепутатів, 62 бути проти та 10 утрималися. Як свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті асамблеї, резолюцію у повному складі підтримали делегації з Азербайджану, Франції, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччини, Португалії, Сербії і Туреччини.

Частково рішення про повернення російської делегації підтримали Швейцарія, Німеччина, Молдова, Чехія, Вірменія і Нідерланди. Україна і Грузія проголосували проти у повному складі, також проти рішення проголосували більшість делегатів від Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великої Британії і Швеції.

Резолюція вносить зміни до регламенту, які можуть ускладнити або заблокувати накладення санкцій на російську делегацію, а також забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

Нагадаємо, російську делегацію виключили з ПАРЄ – одного з головних консультативних органів Ради Європи – у квітні 2014 року через агресію РФ проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук