Перемоги російської дипломатії

В РФ все ще не розуміють Україну і не здатні прорахувати наслідки своїх дій

БлогиПетро Олещук , 23 лютого 2015 218 1
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Про те, що буде велика війна можна судити з того, що характер російської пропаганди після Мінська не змінився. Більше того, її ідіотизм переріс у відверто шизофренійний "антимайдан". Дебілізація власних громадян - це не тільки бридко, це ще й дуже дорого. І якщо влада РФ витрачає величезні ресурси, щоб вбити своїм громадянам думки про необхідність вбивати українців, то робиться це все не просто так.

Думаю, передувати активізації дій буде якийсь ультиматум про капітуляцію України. Федералізація, Крим, Медведчук прем'єр і т.д. Не думаю, що все буде продовжуватися у вигляді "атаки невизнаних республік". Думаю, що може бути все відкрито у вигляді "миротворчої місії", про яку попросять нещасні "жителі Південного Сходу". Мотивувати Путіна до цього будуть успіхи російської дипломатії. Я не обмовився. Успіхи. А ви думали, російська дипломатія це Чуркін та Гондурас? Все не так просто. Головне, чого домоглася Росія - переконала, що військова допомога Україні провокує її агресію. Що, звичайно, неправда. Росія буде проявляти агресію в будь-якому випадку, але проти Української армії, яка продовжує перебувати в стані фактичної ізоляції.

Друга перемога - переконання світу в тому, що РФ може почати глобальну ядерну війну. Що теж брехня, але ефективне. Так вони домоглися головного. Всі "за Україну", але дієво допомагати не будуть. Путіна це влаштовує. Думаю, розвиток подій передбачається швидке. Одна проблема - в РФ все ще не розуміють Україну і не здатні прорахувати наслідки своїх дій. Підсумки всіх цих авантюр будуть страшними і непрогнозованими для всіх учасників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук